zsdabrowa.pl

zsdabrowa.pl

zajecia rozwijajace uzdolnienia plastyczne

Jak obudzić się wcześnie i nie czuć Tired- 3 sprawdzone porady, które pracują

Nauczenie się obudzić wcześnie i nie czuć się zmęczony, jest coś wielu z nas musiało walczyć z każdym naszym życiu.

Być może zaczęło się, gdy byliśmy w liceum – kiedy po raz pierwszy odkrył radości telewizję kablową lub gdy zdaliśmy sobie sprawę, jak to może być zabawne, aby korzystać z Internetu przez całą noc.http://dotsplanet.pl

Niestety, ten czyni nas podpity i nerwowe następnego dnia; i funkcjonowanie w pracy lub w szkole staje się prawie niemożliwe. Jeśli naprawdę chcemy coś zmienić, musimy wymyślić plan i trzymać się go.

Aby dowiedzieć się, jak obudzić się wcześnie i nie czuć się zmęczony, czytaj dalej!

Tip # 1: Sen wcześniej.

To naprawdę jest najlepszym sposobem, aby upewnić się, że nie jesteś zbyt zmęczony następnego dnia. Internet może czekać jeszcze jeden dzień – najlepiej w piątek, jeśli nie masz nic w kolejce do soboty rano.

Oczywiście, jeśli nie jesteś przyzwyczajony do spania o 9 wieczorem, to zajmie Ci dużo samodyscypliny, aby rozpocząć śpi wcześniej. Nie pchać się na pierwszą noc. Rób to stopniowo.

Jeśli jesteś przyzwyczajony do spania po północy, spróbuj uderzyć siano na około 11 godz. Po kilku dniach, spróbuj pójściem do łóżka na około 10:30 godz. Po co kilka dni, spróbuj spać trochę wcześniej niż dotychczas. W ten sposób, można powoli tworząc zwyczaj spania wcześnie.

Tip # 2: Relax.

Wiesz już, trzeba spać wcześnie, jeśli chcesz się obudzić wcześnie i nie czuć się zmęczony. Ale co, jeśli masz trudności z naciśnięcie przycisku drzemki? Cóż, najważniejsze jest, aby być w stanie relaksacji na kilka godzin przed snem.

Jak najszybciej dostać się do domu, zapomnieć o pracy. Odrzuć wszelkie myśli o pracy z umysłem. Unikaj ćwiczeń intensywnie kilka godzin przed pójściem spać, ponieważ mogłoby to „obudzić” system.
Artykuł dzięki: