zsdabrowa.pl

zsdabrowa.pl

co mozna robic z dziecmi na zajeciach plastycznych

co mozna robic z dziecmi na zajeciach plastycznych

10 sposobów, aby uspokoić dziecko zły

1. Zachowaj spokój: Wyobraź sobie, że jesteś robotem i jesteś aż do Oscara. Nie można pokazać emocje, albo nie będzie nominowany.

2. Nie wykład: Wykłady umieścić nastolatków w strefie strojenia się. Wszyscy słyszą to bla, bla, bla. Oni też czują się zawstydzeni, które nauczyliśmy wcześniej może prowadzić do wybuchów wybuchowych.http://torby.pro/oferta/torby-materialowe/materialowe

3. Żadnych pytań: Pytania umieścić nastolatków w defensywie i czują do muru. W ten sposób sprowokować ich do chłostać się i stają się bardzo zły.

4. Być jasne: Nie idź dalej. Użyj jako kilka słów, jak to możliwe, aby punkt. Dzieci / Nastolatki dostroi się po 5 słów.

5. Nazwa zachowanie: Przykład … „Proszę zdjąć rękę z biodra Proszę nie toczą oczy to brak szacunku.”.

co mozna robic z dziecmi na zajeciach plastycznych

6. Nie poddawaj się, dopóki nastolatek zatrzymuje: Za każdym razem dziecko / nastolatek wraca z inną uwagą. Powtórz to, co właśnie powiedział. „Proszę nie mówić do mnie w ten sposób, to jest brak szacunku.”

7. Nie banuje: Nie wysyłaj do swojego pokoju. Ten wysyła sygnał, że nie obchodzi i / lub ich nie stać.

8. Wykonaj: Jeśli dziecko / nastolatek odchodzi od nazwać je z powrotem, a jeśli nadal opuszczają; śledzić. Oznacza to, że jeśli opuszczą dom wsiąść do samochodu i jechać za nimi.

9. Przypomnienia wizualne: Stosować post-its, wygaszacze ekranu, etc …, aby przypomnieć sobie, aby zachować spokój. „Jestem spokojny rodzic i uzyskać wyniki.”

10. Prawidłowe z miłością i wskazówek: Pokaż, że zależy Ci przez powieszenie tam i nie tracąc go użyć proszę i dziękuję, gdy sprostowanie.

Artykuł dzięki: