zsdabrowa.pl

zsdabrowa.pl

zajecia plastyczne dla 4 latkow

Różnica między wyszukiwarek i katalogów

Wiele razy, niektóre katalogi są błędnie nazwane wyszukiwarek lub niektóre wyszukiwarki są uważane katalogów. Główną różnicą jest to techniczne, ale to ma bardzo istotne konsekwencje w fazie indeksowania (termin używany w ogóle dla wyszukiwarek) lub wprowadzając jedną (termin używany w ogóle dla katalogów).http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/ Po pierwsze, jest konieczne, aby ustawić różnicę pomiędzy wyszukiwarki i katalogu.

Co to jest wyszukiwarka?

Wyszukiwarka – myślimy o najsłynniejszej One, Google – korzysta z automatycznego systemu poszukiwań w Internecie, który opiera się na jakimś konkretnym oprogramowaniem, które mają różne nazwy: pająki, roboty, roboty, roboty (pająka używane przez Google Googlebot). Badają każdym rogu internetowej (lub nawet inne elementy z sieci – na przykład grup dyskusyjnych), w poszukiwaniu miejsc, z których wydobyć ich całe kolumny tekstowe, które są wprowadzane do bazy danych silników organizowanych w automatycznych indeksów. Gdy nawigator uruchamia wyszukiwanie, wewnątrz własnej bazy danych, silnik szuka odpowiedzi, więc w swoich automatycznych indeksów.

Co to jest katalog?

Katalog jest to strona internetowa, która oddziela, gromadzi i opisuje innych stron internetowych. Yahoo na przykład tworzony jest jako katalog, nawet gdyby był nazywany przez wielu wyszukiwarki osób usługi geologiczne śląsk. Ten błąd jest wykonana, ponieważ ostatecznym celem obu wyszukiwarek i katalogów jest taka sama.

Z technicznego punktu widzenia, katalog nie jest wykonana z pająków, nawet jeśli używają automatycznych indeksów dla niektórych specyficznych funkcji. A indeksy katalogów stron internetowych w tradycyjny sposób, z dużą ilością ludzi (zwykle nazywane redaktorzy), którzy pracują dla nich i którzy szukają nowych terenów dla indeksacji. Ze względu na ogromną liczbę stron, zalecane jest ich zarejestrowaniu przez webmasterów, w tym przypadku praca redaktorów będzie sprawdzić i zakwalifikować witryn zarejestrowanych w odpowiedniej kategorii.

Ashish Arora K.: Pasja dla SEO

Artykuł dzięki: