zsdabrowa.pl

zsdabrowa.pl

zajecia plastyczne dla 4 latkow

Różnica między wyszukiwarek i katalogów

Wiele razy, niektóre katalogi są błędnie nazwane wyszukiwarek lub niektóre wyszukiwarki są uważane katalogów. Główną różnicą jest to techniczne, ale to ma bardzo istotne konsekwencje w fazie indeksowania (termin używany w ogóle dla wyszukiwarek) lub wprowadzając jedną (termin używany w ogóle dla katalogów).http://www.fizjobalance.pl/rehabilitacja/ Po pierwsze, jest konieczne, aby ustawić różnicę pomiędzy wyszukiwarki i katalogu.

Co to jest wyszukiwarka?

Wyszukiwarka – myślimy o najsłynniejszej One, Google – korzysta z automatycznego systemu poszukiwań w Internecie, który opiera się na jakimś konkretnym oprogramowaniem, które mają różne nazwy: pająki, roboty, roboty, roboty (pająka używane przez Google Googlebot). Badają każdym rogu internetowej (lub nawet inne elementy z sieci – na przykład grup dyskusyjnych), w poszukiwaniu miejsc, z których wydobyć ich całe kolumny tekstowe, które są wprowadzane do bazy danych silników organizowanych w automatycznych indeksów. Gdy nawigator uruchamia wyszukiwanie, wewnątrz własnej bazy danych, silnik szuka odpowiedzi, więc w swoich automatycznych indeksów.

Co to jest katalog?

Katalog jest to strona internetowa, która oddziela, gromadzi i opisuje innych stron internetowych. Yahoo na przykład tworzony jest jako katalog, nawet gdyby był nazywany przez wielu wyszukiwarki osób . Ten błąd jest wykonana, ponieważ ostatecznym celem obu wyszukiwarek i katalogów jest taka sama.

Z technicznego punktu widzenia, katalog nie jest wykonana z pająków, nawet jeśli używają automatycznych indeksów dla niektórych specyficznych funkcji. A indeksy katalogów stron internetowych w tradycyjny sposób, z dużą ilością ludzi (zwykle nazywane redaktorzy), którzy pracują dla nich i którzy szukają nowych terenów dla indeksacji. Ze względu na ogromną liczbę stron, zalecane jest ich zarejestrowaniu przez webmasterów, w tym przypadku praca redaktorów będzie sprawdzić i zakwalifikować witryn zarejestrowanych w odpowiedniej kategorii.

Ashish Arora K.: Pasja dla SEO

Artykuł dzięki: